Złota Honorowa Odznaka dla WSPR w Szczecinie

19 sierpnia 2022 roku odbyła się ceremonia wręczenia Odznak Honorowych Gryfa Zachodniopomorskiego za szczególne zasługi w walce z epidemią koronawirusa Sars-Cov-2. Na początku uroczystości Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz przewodnicząca Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Maria Ilnicka-Mądry podziękowali za ciężką pracę i zaangażowanie wszystkim, którzy stali na pierwszej linii walki z koronawirusem.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przyznał złotą odznakę Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. To wyraz wielkiego uznania za ciężką pracę pełną poświęceń dla wszystkich pracowników WSPR w Szczecinie, w szczególności ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy, którzy przez całą dobę, w trudnych pandemicznych warunkach nieśli pomoc pacjentom na terenie naszego województwa. Otrzymanie wyjątkowej, złotej odznaki jest ich zasługą i docenieniem ich poświęcenia.

Złotą Honorową Odznakę Gryfa Zachodniopomorskiego otrzymał także dyrektor naszej stacji pogotowia – Roman Pałka.

Srebrną odznaką wyróżniono pięciu pracowników WSPR w Szczecinie: Marię Flisznik, Magdalenę Miller-Redzisz, Katarzynę Krawczyk, Dariusza Musyta i Przemysława Missoka.

Powrót do listy wpisów
Wróć do szybkiego dostępu