Zakończyła się kolejna edycja Międzynarodowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym „Rallye Rejvíz” w Czechach

Zakończyła się kolejna edycja Międzynarodowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym „Rallye Rejvíz” w Czechach – jednych z najstarszych i najbardziej prestiżowych zawodów dla zespołów ratownictwa medycznego w Europie.

Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie reprezentowali ratownicy medyczni z Filii Szczecin:
• Dariusz Budzyński
• Hubert Małolepszy
• Michał Zajdel

Udział w „Rallye Rejvíz” to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim możliwość weryfikacji umiejętności w wymagających, realistycznych scenariuszach medycznych oraz wymiana doświadczeń z przedstawicielami systemów ratownictwa z wielu krajów.

Gratulujemy całemu zespołowi oraz dziękujemy za reprezentowanie naszej Stacji podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w europejskim środowisku ratownictwa medycznego.

Pełne wyniki tegorocznej edycji zawodów znajdują się w załączonych grafikach.

Powrót do listy wpisów
Wróć do szybkiego dostępu