Jak wezwać pogotowie?
999 Zapamiętaj
ten numer!
Dzięki niemu, w krytycznej sytuacji uratujesz ludzkie życie!

Dzień Ratownictwa Medycznego 2019

powiększ

2019-10-13

13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. Dziękujemy za wszelkie życzenia, miłe słowa i niespodzianki kierowane do pracowników WSPR w Szczecinie w związku z tym wyjątkowym świętem.

Ratownicy medyczni, pielęgniarki systemu i lekarze WSPR w Szczecinie każdego dnia udzielają pomocy setkom osób na terenie naszego województwa. Ogrom pracy spoczywa także na dyspozytorach - to oni jako pierwsi otrzymują sygnały dotyczące osób potrzebujących pomocy. Każdego dnia otrzymują blisko 800 takich zgłoszeń! O to, aby cały system funkcjonował poprawnie dbają także pracownicy administracyjni i techniczni.

Dzień Ratownictwa Medycznego to idealny czas, żeby podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w ratowanie ludzkiego życia za ich codzienną ciężką pracę, pasję i poświęcenie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o nas w tym szczególnym dniu. Otrzymaliśmy mnóstwo życzeń, gratulacji i słodkości. Szczególnie dziękujemy dzieciom z Przedszkola Publicznego nr 29 w Szczecinie z grupy "Mróweczki", które przygotowały dla naszych zespołów ratownictwa medycznego wyjątkowe plakaty.  A wszystkim pracownikom systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne, którzy każdego dnia walczą o życie innych, życzymy spełnienia, satysfakcji i zadowolenia w każdym aspekcie swojego życia.

Dyspozytornia

Szczecin Kołobrzeg

Dyrekcja Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

ul. Mieszka I 33
71-011 Szczecin
tel. 91 888 4200
Rzecznik Prasowy:
tel. +48 601 274 243
Pełne dane Napisz do nas

© 2015 - Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.