Trwa budowa nowej filii pogotowia ratunkowego w Pyrzycach!

Przy ul. Mickiewicza 8D powstaje nowoczesna, dwukondygnacyjna stacja, która znacząco poprawi warunki pracy ratowników medycznych oraz zwiększy komfort i bezpieczeństwo realizacji działań ratunkowych.

W obiekcie znajdą się m.in.:

W nowej siedzibie stacjonować będą dwa podstawowe zespoły ratownictwa medycznego.

Wartość inwestycji wynosi blisko 11 mln złotych. Projekt realizowany jest dzięki środkom pochodzącym z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” oraz budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

To kolejny krok w rozwoju infrastruktury ratownictwa medycznego w regionie i inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańców.

Powrót do listy wpisów
Wróć do szybkiego dostępu