Ratownicy medyczni Paweł Ochim i Kamil Szczepanik z Filii Koszalin uczestniczyli w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie.
Ratownicy prowadzili naukę pierwszej pomocy oraz zaprezentowali ambulans. Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się, jak prawidłowo wezwać pomoc, jak reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i duże zainteresowanie tematyką pierwszej pomocy.








